YOUTUBE:Distribütör

Bioness
Numaralı telefondan +31 78 625 6088
E-Posta: info@nl.bioness.com
www.bioness.com

L300 Go Sistemi

L300 Düşük Ayak Sistemi, belirli nörolojik koşulları bulunan hastaların daha yüksek hız, stabilite ve güvenle daha doğal bir şekilde yürümelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. L300’ün gelişmiş teknolojisi, ayağı kaldıran sinirleri ve kasları harekete geçirmek için programlı, düşük seviyede elektriksel uyarım sağlayarak hastalara aktif yaşama geri dönebilmek için hareketlilik kazandırır. L300 Plus Sistemi, hastaların daha doğal yürümelerine yardımcı olmak amacıyla dizi bükme ve düzeltmede daha iyi denetim için tasarlanmış bir ilave uyluk manşonudur.
Ürün bilgileri (Ingilizce)
Kullanim Kilavuzu (Ingilizce)
Klinisyen Kilavuzu((Ingilizce)

Vector Yerüstü Yürüme ve Denge Eğitimi Sistemi

Vector, dünyanın en gelişmiş yerüstü eğitim sistemidir. Hastaların rehabilitasyonunun erken dönemlerinden itibaren, yoğun fiziksel terapi egzersizlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. Vector’nin çok yönlü kullanımı, geniş bir yelpazedeki farklı eğitim modalitelerinin yapılabilmesine imkan tanır.
Ürün bilgileri (Ingilizce) 

H200 Kablosuz El Rehabilitasyon Sistemi

H200 Kablosuz El Rehabilitasyon Sistemi kişilerin erişme, tutma ve elini açıp kapatmasına ve günlük yaşam faaliyetlerini sürdürmeye geri dönmesine yardımcı olan, ergonomik olarak tasarlanmış, kolay çalıştırılabilir bir sistemdir.
Ürün bilgileri (Ingilizce)
Kullanim Kilavuzu
Klinisyen Kilavuzu

Bioness sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen yerel distribütörümüz Bioness +31 78 625 6088 numaralı telefondan, info@nl.bioness.com e-posta adresinden veya aşağıdaki çevrimiçi formu doldurarak temasa.